پـشتیبـانـی ۰۲۱۷۲۳۶۱
مسکن آکس هوم

تقاضای ملک

در این صفحه از سایت آکس هوم با در جهت راحتی حال شما عزیزانی که به دنبال خانه هستید یک فرم مبنی بر تقاضای خرید، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت قرار داده‌ایم

اگر شما عزیزان هم تا بحال به دنبال خانه و آپارتمان بوده باشید متوجه میشوید که پیدا کردن خانه و آپارتمان در کلانشهر هایی مانند تهران یکی از کارهای بسیار سخت است. دلایل این سختی میتواند گستردگی و وسعت زیاد شهر باشد، آشنا نبودن با محله ‌های خوب، زیاد بودن گزینه برای انتخاب، ندانستن امکانات خانه‌ها و فرصت نکردن برای بازدید از تمامی خانه‌های مورد نظر. اما در سالهای اخیر به لطف رشد و پیشرفت در تکنولوژی باعث شده تا عزیزانی که تصمیم بر خرید یا اجاره دارند بتوانند به راحتی گزینه‌های مختلف و متنوعی را در سایت‌ها پیدا کنند. اما همچنان مشکل زیاد بودن آگهی ها و سخت شدن انتخاب وجود دارد. پس ما در مسکن آکس نظر بر حل این مشکل برای شما عزیزان، در این صفحه یک فرم درخواست و تقاضای ملک تدارک دیده‌ایم تا شما عزیزان با پر کردن آن بتوانید به راحتی با قرار دادن اطلاعات خود در آن گزینه‌های پیشنهادی ما را دریافت کنید. با این کار شما در سریعترین زمان ممکن به تعداد زیادی از گزینه‌هایی میرسید که تماما با شرایط شما مطابق هستند.

آگهی‌های آکس هوم

مسکن آکس به پشتوانه مشاورین مجرب و آشنا به مناطق مختلف خصوصا شمالی تهران، به همراه تیم فنی و پشتیبانی خود همواره آماده خدمت رسانی به عزیزانی است که در حوزه مسکن نیاز به تجربه و پشتوانه دارند. ما در سایت آکس هوم آگهی های متنوع و زیادی را از محله‌هایی نظیر الهیه، قیطریه، فرمانیه و زعفرانیه گردهم آورده‌ایم. تمامی این آگهی ها در حالات مختلفی مانند خرید، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت قرار دارند. شما میتوانید به راحتی و با تغییر چند فیلد به لیست مدنظر خود برسید تا ددر نهایت از آنجا اقدام به انتخاب نمایید. در هر کدام از این آگهی ها اطلاعات دقیق و جزئی از شرایط ملک، امکانات و دیگر اطلاعات مورد نیاز قرار دارد. شما میتوانید به راحتی با مطالعه آنها تمام چیزی که میخواهید را بدانید و حتی عکس‌های آن را مشاهده فرمایید. به کمک همین اطلاعات تنها چیزی که باقی می‌ماند بازدید حضوری از ملک می‌باشد. جهت بازدید حضوری از ملک میتوانید در اسرع وقت با مشاور مربوطه ارتباط برقرار کنید تا با هماهنگی های لازم ملک مورد نظر خود را از نزدیک ببینید.

_______________

مشاهده قیمت املاک فرمانیه
_______________

تقاضای خرید، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت

در این صفحه از سایت آکس هوم با در جهت راحتی حال شما عزیزانی که به دنبال خانه هستید یک فرم مبنی بر تقاضای خرید، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت قرار داده‌ایم. شما با پر کردن این فرم بر اساس اطلاعات و شرایط خودتان بعد از بررسی توسط مشاورین باتجربه مسکن آکس خدمت شما یک لیست از آگهی‌های منتخب بر اساس شرایط شما ارسال خواهد شد. شما همچنین میتوانید برای کس اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با مسکن آکس در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه خودتان برسید. 

همچنین اگر قصد سپردن ملک خود را دارید میتوانید از طریق فرم مربوطه اقدام به این کار نمایید.