logo
خرید آپارتمان در تهران

  درباره ما

  مشاوان مسکن آکس با پرسنل و کادری مجرب و با سابقه ای روشن در معاملات املاک در منطقه 1 در خدمت شما مشتریان عزیز، که قصد خرید و فروش، سرمایه گذاری، پیدا کردن ملک و زمین در منطقه 1 را دارند می باشد.

  مجموعه آکس هوم یکی از مجموعه های معتبری می باشد که در حال حاضر تنها در منطقه 1 و 3 تهران در حال فعالیت می باشد، از سوی دیگر تعداد مشاوران این مجموعه بسیار بالا می باشد و این موضوع نشان دهنده این است که مجموعه مسکن آکس یکی از مجموعه های بسیار حرفه ای و قدرتمند در حوزه املاک در تهران می باشد.

  چرا مسکن آکس ؟

  یکی از دلایلی که می توان مسکن آکس را در دسته مجموعه های املاکی معتبر در منطقه 1 و 3 تهران دانست این است که مجموعه آکس سابقه بالایی در این دو منطقه دارد و از سوی دیگر یکی از مجموعه هایی می باشد که به نسبت رقبای خود بیشترین فایل های ملکی را در این منطقه به افراد معرفی می کنند. این موارد از دلایلی می باشد که مسکن آکس یکی از گزینه هایی می باشد که به شما برای خرید ملک در منطقه 1 و 3 تهران پیشنهاد می شود.

  عضو رسمی اتحادیه مشاورین

  این مجموعه دارای جواز کسب و تأییدیه رسمی وزارت مسکن جهت اخذ انواع قرارداد های خرید و فروش، رهن و اجاره و مشارکت در ساخت در تهران می باشد. این مجموعه در دسته اتحادیه هایی می باشد که در املاکی های منطقه 1 و 3 تهران قرار دارد و این موضوع یکی از امتیازات برتری می باشد که در این مجموعه باید به آن اشاره کنیم.

  شما می توانید به راحتی برای صحت این موضوع از طریق اتحادیه مربوطه استعلام های لازمه را کسب کنید و با اطمینان خاطر بیشتری به املاک آکس هوم مراجعه کنید.

  مشاورین مجرب و آموزش دیده

  آکس هوم دارای بهترین مشاورین ملک برای ارزیابی ارزش واقعی املاک و ارائه راهنمایی برای انجام عملیات مورد نظر متناسب با شرایط و بودجه شما است. شما میتوانید به راحتی با تماس با مشاوران آکس هوم بهترین گزینه ها را برای خرید ملک در منطقه 1 و 3 تهران در نظر داشته باشید. این مجموعه با ارائه مشاوره رایگان می تواند شما را در انتخاب درست و مناسب راهنمایی کند.

  تعداد مشاوران آکس هوم به بیش از 80 مشاور املاک با تجربه می رسد و تمامی این افراد از دسته مشاوران املاکی می باشند که سابقه بسیار بالایی در تهران و در حوزه املاک دارند.

  آگهی های به روز و اختصاصی

  ارائه آگهی های مختص به مسکن آکس بدون جعل از روی سایت های بایگانی املاک و آگهی شده توسط خود مشتریان مسکن آکس، تمامی آگهی هایی که در این مجموعه قرار دارد کاملا واقعی میباشد و شما می توانید برای هر ناحیه ای از تهران به راحتی آگهی های به روز را در این مجموعه مشاهده کنید. از سوی دیگر تمامی قیمت هایی که در این سایت قرار دارد کاملا واقعی بوده و شما بدون مراجعه به املاکی ها به راحتی می توانید از قیمت ملک و املاک در منطقه 1 و 3 آگاه شوید.

  تماس با مسکن آکس

  همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید تا بهترین موقعیت ملکی را در منطقه مورد علاقه خود به دست آورید. شما می توانید با تماس با مشاوران آکس هوم به راحتی از مشاوره املاک در حوزه منطقه 1 و 3 تهران برخوردار شوید. آکس هوم از مجموعه های حرفه ای در حوزه املاک در تهران به شمار می آید.