پـشتیبـانـی ۰۲۱۷۲۳۶۱
مسکن آکس هوم

سپردن ملک

جهت ثبت آگهی ملک، مشخصات زیر را تکمیل کنید

  با حرکت دادن مکان‌نما موقعیت دقیق را انتخاب کنید

اگر شما عزیزان هم تا بحال به دنبال فروش یا اجاره خانه و آپارتمان بوده باشید متوجه میشوید که پیدا کردن یک خریدار در کلانشهر هایی مانند تهران یکی از کارهای بسیار سخت است. دلایل این سختی میتواند گستردگی و وسعت زیاد شهر که منجر به بالا رفتن تعداد متقاضیان می‌شود باشد، آشنا نبودن با محل‌های مختلف برای قرار دادن آگهی خود، ننوشتن اطلاعات کامل، ندانستن تکنیک های مذاکره برای فروش در قیمت مورد نظر. اما در سالهای اخیر به لطف رشد و پیشرفت در تکنولوژی باعث شده تا عزیزانی که تصمیم بر فروش یا اجاره دارند بتوانند به راحتی گزینه‌های خود را در سایت‌ها قرار دهند. اما همچنان مشکل زیاد بودن آگهی ها و سخت شدن انتخاب وجود دارد. پس ما در مسکن آکس نظر بر حل این مشکل برای شما عزیزان، در این صفحه یک فرم سپردن ملک تدارک دیده‌ایم تا شما عزیزان با پر کردن آن بتوانید به راحتی با قرار دادن اطلاعات ملک خود در آن مشتریان خود را جذب کنید. با این کار شما در سریعترین زمان ممکن به تعداد زیادی از مشتریان میرسید که تماما با شرایط شما مطابق هستند.

آگهی‌های آکس هوم

مسکن آکس به پشتوانه مشاورین مجرب و آشنا به مناطق مختلف خصوصا شمالی تهران، به همراه تیم فنی و پشتیبانی خود همواره آماده خدمت رسانی به عزیزانی است که در حوزه مسکن نیاز به تجربه و پشتوانه دارند. ما در سایت آکس هوم آگهی های متنوع و زیادی را از محله‌هایی نظیر الهیه، قیطریه، فرمانیه و زعفرانیه گردهم آورده‌ایم. تمامی این آگهی ها در حالات مختلفی مانند خرید، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت قرار دارند. شما میتوانید به راحتی و با تغییر چند فیلد به لیست مدنظر خود برسید تا در نهایت از آنجا اقدام به انتخاب نمایید. در هر کدام از این آگهی ها اطلاعات دقیق و جزئی از شرایط ملک، امکانات و دیگر اطلاعات مورد نیاز قرار دارد. شما میتوانید به راحتی با مطالعه آنها تمام چیزی که میخواهید را بدانید و حتی عکس‌های آن را مشاهده فرمایید. به کمک همین اطلاعات تنها چیزی که باقی می‌ماند بازدید حضوری از ملک می‌باشد. جهت بازدید حضوری از ملک میتوانید در اسرع وقت با مشاور مربوطه ارتباط برقرار کنید تا با هماهنگی های لازم ملک مورد نظر خود را از نزدیک ببینید.

سپردن ملک

در این صفحه از سایت آکس هوم با در جهت راحتی حال شما عزیزانی که به دنبال فروش یا اجاره خانه خود هستید یک فرم مبنی بر سپردن ملک قرار داده‌ایم. شما با پر کردن این فرم بر اساس اطلاعات و شرایط ملک خودتان بعد از بررسی توسط مشاورین باتجربه مسکن آکس در اختیار بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه قرار خواهد گرفت. شما همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با مسکن آکس در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه خودتان برسید.

همچنین اگر تقاضای خرید، رهن، اجاره و مشارکت در ساخت ملک خود را دارید میتوانید از طریق فرم مربوطه اقدام به این کار نمایید.