پـشتیبـانـی ۰۲۱۷۲۳۶۱
مسکن آکس هوم
بهترین محله برای خرید ملک اداری و تجاری در شمال تهران
1400/07/28  /
  • دانستنی های عمومی ملکی

بهترین محله برای خرید ملک اداری و تجاری در شمال تهران

محله های شمال شهر تهران مساحت عظیمی را از شهر تهران به خود اختصاص می دهند. اکثر افراد ساکن در این مناطق جزو اقشار مرفه جامعه هستند. برای انتخاب ملک اداری و تجاری مناسب در مناطق شمال تهران باید به برخی نکات، که موجب تمایز هر منطقه از مناطق دیگر می شود، توجه کرد. حال چه کار اداری باشد یا تجاری با انتخاب فضای مناسب با امنیت بالا، می توان موجب احساس آرامش و تمرکز در محیط کار، برای افراد و کارکنان آن شد. ما در ادامه بهترین محله برای تهیه ملک اداری و تجاری در شمال تهران را بررسی می کنیم. ما را همراهی کنید:

معرفی بهترین مناطق برای تهیه ملک تجاری و اداری در شمال تهران

شمال شهر تهران از آب وهوای بهتر و پاکیزه تری نسبت به سایر مناطق این شهر برخوردار است. محله های شمال تهران مخصوصا منطقه یک و دو به دلیل قرارگرفتن بر روی کوهپایه از محبوب ترین منطق شمال تهران هستند. امکاناتی مانند: مترو، بی آرتی، اتوبوس های خطی و تاکسی ها در نقطه به نقطه منطقه یک و دو تهران، امکان دسترسی به این مناطق را آسان کرده است.

برای انتخاب بهترین محله برای تهیه ملک تجاری و اداری در شمال تهران باید به عواملی مانند، نزدیک بودن به بانکها، ادارات و رونق کسب و کار توجه کرد. جردن یکی از بهترین مناطق شمال تهران برای تهیه ملک ادارای و تجاری است. زیرا شعبات اکثر بانکها و رستوران ها و سایر خدمات رفاهی، زیادی در آن واقع شده است. از طرفی دیگر وجود اتوبان ها دسترسی به این منطقه را آسان کرده است.

بهترین محله برای تهیه ملک اداری در شمال تهران

انتخاب دفتر کار یا اداره مناسب، برای هر کاری از اهمیتی بالایی برخوردار است. ملک اداری محلی برای مستقر شدن کارکنان اداری و مدیران یک مجموعه است. برای انتخاب محله مناسب برای ملک اداری در شمال تهران نباید تنها به رنج قیمتی تکیه کرد. یکی از بهترین محله ها برای ملک اداری منطقه 3 تهران است. این منطقه شامل: محله ونک، میرداماد، جردن، قلهک و.. می شود. ویژگی این محله ها را تهیه ملک اداری در شمال تهران مناسب کرده است، طرح ترافیک است. منطقه 3 تهران در طرح زوج و فرد قرار ندارد و امکان دسترسی با آن با ماشین های شخصی بسیار راحت است.

املاک اداری بیشتر باید در مراکز شهر و در محیط های پر رفت و آمد واقع شوند. زیرا امکان رفت و آمد کارمندان راحت تر است و هم امکان مراجه افراد بیشتری به آن مکان ها وجود دارد. شما نیز میتوانید برای کسب اطلاعات دقیق جهت خرید آپارتمان در فرشته یا قیمت رهت آپارتمان در اقدسیه از مشاوران اکس هوم راهنمایی بگیرید.

بهترین محله برای تهیه ملک تجاری در شمال تهران

بهترین ملک های اداری و تجاری شمال تهران

اکثر مناطق و جاذبه های گردشگری، تفریحی، برج ها وامکانات رفاهی و آسمان خراش ها در شمال تهران قرار دارد. این عوامل سبب شده است تا محله های شمال تهران، بیشتر میزبان گردشگران و سایر پایتخت نشینان قرار گیرد. افراد برای تفریح و گشت و گذار به این محله ها مراجعه می کنند. یکی از مهم ترین ویژگی این محله ها شب زنده داری و ازدحام است. این عوامل سبب شده است تا محله های شمال تهران محیط مناسبی برای کسب و کار و تجارت باشد. مناطق شمال تهران که در منطقه یک قرار دارند شامل: تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین و فرحزاد هستند. این مناطق به دلیل جاذبه های گردشگری برای کسب و کار و تجارت مناسب هستند.

نتیجه گیری

محله های معرفی شده بهترین محله برای تهیه ملک اداری و تجاری در شمال تهران هستند. افراد باید تصمیم خود را مطابق شرایط مالی خود و با بررسی ویژگی های اقلیمی، اجتماعی و... هر محله شمال تهران اتخاذ کنند. آن ها باید تمامی این نکات را مد نظر قرار دهند تا بتوانند محله ای برای ملک خود انتخاب کنند که کسب و کارشان رونق داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید 0 نظر
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}