logo

مناطق و محلات تهران

1401/06/02

مطالعه: ۳ دقیقه

معرفی مکان‌های تفریحی آجودانیه

معرفی مکان‌های تفریحی آجودانیه

در این مقاله با معرفی مکان‌های تفریحی آجودانیه شما را بیشتر با این محله آشنا خواهیم کرد. محله آجودانیه در منطقه یک تهران واقع شده است که از شمال به دارآباد و کاشانک، از سمت جنوب به فرمانیه، از شرق به اقدسیه و از غرب به نیاوران و صاحبقرانیه منتهی می‌شود. دسترسی به محله آجودانیه بسیار راحت است و شما می‌توانید از طریق مترو، خطوط اتوبوس تندرو و تاکسی به راحتی خود را به این محله برسانید. گرچه آجودانیه یک محله قدیمی به شمار می‌آید اما در سال‌های اخیر بافت‌های نوساز توانسته اند چهره این محله را تغییر دهند. اما همچنان می‌توانید با قدم زدن در کوچه و خیابان‌های این محله، ساختمان‌های قدیمی با بیش از ۵۰ سال سابقه را مشاهده کنید.

_____________________

برای مشاهده قیمت ملک در آجودانیه وارد این صفحه شوید. 
_____________________

مراکز تفریحی آجودانیه

آنچه این محله را امروزه به طور خاص بر سر زبان‌ها انداخته است، برج‌های لاکچری است. همچنین مراکز تفریحی متعدد، باشگاه‌های ورزشی و پارک‌های مختلفی در این محله دیده می‌شوند. از مهمترین مراکز خریدی که در محله آجودانیه تاسیس شده است می‌توان به مرکز خرید عرش اشاره کرد. در مرکز خرید عرش علاوه بر اینکه می‌توانید خرید خود را انجام دهید، در طبقات مختلف امکان استفاده از وسایل تفریحی نیز وجود دارد. مرکز خرید آوا سنتر نیز از معروف‌ترین مراکز خریدی است که در این محله توانسته خریداران زیادی را به خود جلب کند. 
همچنین از مهمترین بوستان‌ها می‌توان پارک شطرنج را نام برد که از بهترین لوکیشن‌های عکاسی در این محله به شمار می‌آید. رویا پارک، موزه نقشه تهران و نمایشگاه تاکسیدرمی نیز در محله آجودانیه واقع شده است. در کنار معرفی مکان‌های تفریحی آجودانیه، آب و هوای کوهستانی نیز باعث شده است کسانی که ساکنین این محله هستند هرگز این محله را ترک نکنند.

پارک شطرنج محله آجودانیه تهران

مراکز درمانی آجودانیه

در کنار مراکز تفریحی در محله آجودانیه، مراکز درمانی مجهزی نیز تاسیس شده‌‌اند تا خدمات پزشکی را در زمان کوتاهی ارائه دهند. از مهمترین مراکز درمانی در این مرحله می‌توان به بیمارستان نیکان و مسیح دانشوری اشاره کرد که هر دو بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی تهران به شمار می‌آیند.

سخن پایانی

آکس هوم در منطقه یک تهران توانسته بهترین خدمات را در زمینه رهن و اجاره و خرید آپارتمان در آجودانیه  ارائه دهد. تنها کافیست با یک جستجوی ساده در گوگل با خدمات این مجموعه بیشتر آشنا شده و از مشاوره‌های رایگانی که مشاوران ارائه می‌دهند، بهره مند شوید. اگر قصد سکونت در محله آجودانیه را دارید کافیست بودجه مورد نظر را عنوان کرده تا بهترین خانه‌ها نصیب شما شود. در معرفی مکان‌های تفریحی آجودانیه، باید به این نکته اشاره کرد که همچنان خانه‌های قدیمی و بزرگی در این محله واقع شده است که برای کسانی که قصد دارند در عمارت زندگی کنند یک گزینه ایده آل محسوب می‌شود.