پـشتیبـانـی ۰۲۱۷۲۳۶۱
مسکن آکس هوم
ساخت و ساز مدرن مسکن
1400/05/16  /
  • مقاله های تخصصی ملکی

ساخت و ساز مدرن مسکن

روش های نوین ساخت و ساز

با پیشرفت و پیشرفتی که جهان در حال حاضر شاهد آن است ، چندین روش و تکنیک ساخت و ساز کاملاً متفاوت از روش های ساختمانی قدیمی شناخته شده توسعه یافته است ، زیرا این روش ها علاوه بر به دست آوردن یک دستگاه قوی و هزینه ، هزینه ها و زمان صرف شده برای ساخت را کاهش می دهد. ساختمان پایدار شامل:

  • فناوری دو جداره: این فناوری در ساخت و ساز مبتنی بر استفاده از دو دیوار مجزا است که با فاصله از هم جدا می شوند ، در محل مورد نظر قرار می گیرند ، ثابت می شوند و سپس فاصله را با بتن پر می کنند ، که یکی از سریع ترین ساخت و سازهای مدرن است. روش ها ، که معمولاً همراه با استفاده از کف های آماده استفاده می شود.
  • فونداسیون های بتنی پیش ساخته: آن ها را در کارخانه می ریزند ، سپس به محل می آورند و با شمع های بتنی مخصوص تقویت می کنند ، مزیت این پی ها کاهش گودبرداری ، افزایش بهره وری و کیفیت است.
  • پانل های بتنی پیش ساخته: این پانل ها شامل درها ، پنجره ها و روکش ها می باشد.
  • واحدهای ساختمان سه بعدی: آنها در خارج از محل تولید می شوند ، و سپس به محل آورده شده و با واحدهای دیگر به دلخواه نصب می شوند.
  • دیوارها و کف های بتنی: این تکنیک برای ساخت دیوارهای حائل ، دیوارهای خارجی ، دیوارهای تزئینی و کف استفاده می شود تا از صاف و جذاب بودن آنها اطمینان حاصل شود.

مزایای استفاده از روشهای ساختمانی مدرن

استفاده مثبت از روش های نوین ساخت و ساز در حالی که از برنامه ریزی عالی پروژه قبل از شروع آن اطمینان حاصل می شود ، سریع تر انجام می شود ، که باعث صرفه جویی در وقت می شود و در عین حال بقای با کیفیتی مانند کیفیت ساختمان هایی که از ساختمان های سنتی استفاده می کنند ، حفظ می کند. روش ها ، جایی که ساخت ساختمان هایی با برآورد چهار برابر ساختمان هایی که با تعداد کارگران یکسان ساخته شده اند.

روش های جدید ساخت خانه ها و آپارتمان ها

بررسی روش ساختمان سازی سنتی در مقابل روش مدرن

روش های ساخت سنتی شامل استفاده از بتن است که به روش های مختلف مخلوط ، آماده و سپس حمل می شود ، از جمله ؛ آنها را در واگن ها ، کامیون ها و کمپرسی ها با پمپ ها قرار دهید تا در قالب هایی که از قبل آماده شده اند ، با استفاده از تکیه گاه ، پیچ ، گوه ، لنگر و غیره ریخته شود ، سپس بتن در اسرع وقت به صورت لایه ریخته می شود ، قبل از ریختن لایه بعدی ، مطمئن شوید که لایه به خوبی فشرده شده است ، و مطمئن شوید که آن را تکان می دهید تا هوای داخل آن از بین برود ، که منجر به چندین مشکل بصری با حفره ها و حفره ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید 0 نظر
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
در حال پردازش...

{{ error }}

{{ result }}